ارومیه – فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بدون عبور از مرز تحریم و از مخاطرات دشمنان انقلاب اسلامی نمی توان به اقتصاد شکوفا و امنیت رسید.

سردار حسین سلامی صبح چهارشنبه در آیین افتتاح ۳۲۰۰ پروژه عمرانی و کلنگ زنی ۱۲۵۰ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی اهدایی مقام معظم رهبری به مردم آذربایجان غربی با بیان اینکه همه جهان قدرتمند تصمیم گرفته اند ایران را تجزیه و ملت را تسلیم کنند افزود: آنها می خواهند رهبران بزرگ انقلاب اسلامی از تعقب آرمانهای بزرگشان دست بردارند و این سیاست ها واقعی بودند اما در مقابل آنها یک حقیقت همیشه زنده مثل نام امام کبیر انقلاب اسلامی وجود دارد آن حقیقت همیشه زنده این بود که ملت ایران در پرتو هدایت های رهبران بزرگشان چه امام راحل عظیم الشان و چه رهبر حکیم امام خامنه ای است.

وی ادامه داد: امت ایران اسلامی با امام و اسلام پیوندی برقرار کرده است که آن حقیقت زنده ایستادگی پایان ناپذیر و شکست ناپذیر شکل گرفته است هر تهدیدی که دشمن ساخته است یک فرصت بزرگ برای ملت ایران بوده است تا خود را به تراز های بالای پیشرفت امنیت عزت و افتخار برساند هر چه دشمنان ما تصمیم گرفتند ملت ایران را تحت فشار قرار دهند ملت ایران از این فشارها فرصتی برای قدرتمند شدن ساختند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه تنها راه نجات ما دوری و فاصله گرفتن از دشمنان است عنوان کرد: منطق مذاکره امروز دیگر مسخ شده و ملت می دانند هر چه دشمن می گوید نسخه شکست دادن ما است و او مذاکره را برای شکست ما می خواهد، او از ما تسلیم می خواهد نه عزت چرا که مذاکره فریبی بیش نیست و راهی برای تسلط بیشتر دشمن است.

سردار سلامی با بیان اینکه ملت می داند دشمن دروغگو و فریبکار است و بازیابی اعتبارش را در بازگشت ملت از مقاومت می داند گفت: این حقیقت را باید درک کنیم که باید ایستادگی کرد چرا که قدرت قتصادی، دفاعی و عزت ما در گرو ایستادگی در برابر تهدیدات دشمن است.

وی افزود: آنچه امروز فرزندان ملت در قرارگاه حمزه سیدالشهداء و سپاه نشان می دهند نمادی از اتحاد ملت و مبارزه با فقر در کنار جستجوی امنیت است ما در کنار تامین امنیت به پیشرفت، عزت، نشاط و آرامش زندگی مردمانمان می اندیشیم.

سردار سلامی با بیان اینکه آذربایجان غربی خطه رزمندگان و جان نثاری مردان غیوری است که در دوران انقلاب اسلامی موجب ماندگاری انقلاب اسلامی شدند ادامه داد: مردمان این سرزمین همانند طبیعت آن هم سربلند و سرافرازند، همانند قله های رفیع و سربه فلک کشیده ای که در غرب این استان حافظ و نگهبان مرزهای اقتدار و امنیت شکوه این ملت هستند.

سردار سلامی گفت: سیمای مردم این سرزمین به بلندای ارتفاعات حاج ابراهیم، قندیل و… با آن صلابت و سرسختی و استقامت هستند و از جانب دیگر همانند دشت های صاف و سبز و مخملین آن با نشاط و مهربان و سرسبزند، اینجا سرزمین حماسه هایی است که هرگز از تاریخ افتخارات کشور بزرگ ایران جدا نخواهد شد.

وی افزود: اینجا سرزمین شهیدان بزرگ است بیش از ۲ هزار شهیدی که جان عزیزشان را در قله های رفیع و دشت های هموار این سرزمین برای صلابت و امنیت کشور ایران اسلامی داده اند از خداوند مسئلت داریم ما را در ادامه آن راه نورانی آنان و اهتزاز نگه داشتن پرچم کشورمان یاری کند.

سردار سلامی اضافه کرد: نقطه جریان سیاست مستکبران برای آسیب زدن به ملت بزرگ ایران بوده است اینجا منطقه ای است که همواره دشمن تلاش کرده است از آن دروازه ورودی به سرنوشت این ملت بیابد اما در عین حال اینجا سرزمین دفن فتنه هاست، اینجا سرزمین به گور سپرده شدن سناریوهای بیگانگانی است که به تخریب امنیت ایران اسلامی فکر کرده اند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آذربایجان غربی سرزمین تشییع جنازه سیاست قدرت های بزرگ و گورستان سناریوهای بیگانگانی است که به تخریب نظام و امنیت ملی ایران اسلامی اندیشیده اند.

تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۳
شناسه مطلب : 7753
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی