اگر شما بخواهید آیفون ۱۱ pro max را با ظرفیت ۲۵۶ و رنگ خاکستری بخرید باید ۲۳ میلیون تومان هزینه کنید. این مدل آیفون در سایت اپل ۱۲۴۹ دلار قیمت خورده است که با دلار ۱۲ هزار تومانی حدود ۱۵ میلیون تومان می شود.

شرکت اپل ۲۰ روز پیش از آیفون ۱۱ در سه مدل رونمایی کرد. بدین ترتیب بعد از مدت ها انتظار، آیفون ۱۱ با قیمت ۶۹۹ دلار، آیفون ۱۱ pro با قیمت ۹۹۹ دلار و آیفون ۱۱ promax با قیمت ۱۴۰۰ دلار وارد بازار شد. البته قیمت این سه مدل با توجه به ظرفیت آنها متغیر است.

به گزارش عصر ایران، آیفون یکی از گوشی های پرطرفدار در بازار ایران است و آیفون بازهای ما چند ماه انتظار کشیدند تا این گوشی تولید و روانه بازار شود.

 

مشتریان این گوشی در ایران اما، از همان روزهای اول عرضه باید هزینه بالایی را صرف خرید آن کنند. بر اساس گزارش میدانی ما، بیش از ۹۰ درصد فروشگاه های موبایل، این مدل گوشی را ندارند و تنها چند فروشگاه آیفون ۱۱ را وارد بازار ایران کرده اند آن هم ۱.۵ برابر قیمتی که شرکت اپل اعلام کرده است.

آیفون 11 در ایران چند؟

اگر شما بخواهید آیفون ۱۱ pro max را با ظرفیت ۲۵۶ و رنگ خاکستری بخرید باید ۲۳ میلیون تومان هزینه کنید.

این مدل آیفون در سایت اپل ۱۲۴۹ دلار قیمت خورده است که با دلار ۱۲ هزار تومانی حدود ۱۵ میلیون تومان می شود.

البته بر اساس اعلام سازمان گمرک، ۱۶ درصد هم عوارض نهایی (۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان) به قیمت رسمی گوشی اضافه می شود. به این ترتیب یک دستگاه آیفون ۱۱ pro max برای وارد کننده ۱۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تمام می شود اما با قیمتی حدود ۲۳ میلیون تومان به دست مشتری می رسد.

در بازار ایران قیمت گوشی های اپل در روزهای اول عرضه همیشه به همین صورت بوده است اما بعد از مدتی با کاهش قیمت مواجه می شود.

تاریخ انتشار : ۷ مهر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۷
شناسه مطلب : 8703
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی