به گزارش ملت ما، اوایل سال ۹۵ مرد ثروتمندی به نام رضا به پلیس آگاهی تهران رفت و به ماموران گفت سه مرد که خودشان را مامور پلیس معرفی کرده بودند پسر ۱۸ ساله اش به نام سینا را ربوده اند.
وی توضیح داد: وقتی سینا قصد داشت با ماشین مدل بالای من از خانه بیرون برود، سه مرد جوان که خودشان را مامور پلیس معرفی کرده بودند مقابل پارکینگ جلوی راهش را بستند و با تهدید تفنگ او را ربودند. آن‌ها پس از کتک زدن و شکنجه پسرم او را رها کردند و رفتند.
با این شکایت؛ پلیس به ردیابی ماموران قلابی پرداخت و با توجه به اختلاف حساب‌های مرد پولدار با یکی از دوستانش به نام حسین هدایتی (ابربدهکاربانکی که پرونده وی در دادگاه سرمایه در دست بررسی است) وی را به عنوان مظنون شناسایی کرد.
در حالی که فرضیه اجیر کردن ماموران قلابی از سوی هدایتی قوت گرفته بود پلیس رد سه مرد جوان را یافت و آن‌ها را بازداشت کرد. این آدم ربا‌ها دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی قربان زاده و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستادند.
در ابتدای این جلسه پسر جوان به تشریح جزئیات ماجرا پرداخت و گفت: آن روز سوار بر ماشین مدل بالای پدرم شده بودم تا به گردش بروم، اما سه مرد جوان جلوی راهم را گرفتند و آن‌ها که خودشان را مأمور معرفی کرده بودند با تهدید تفنگ سوار ماشین شدند و مرا به منطقه‌ای خلوت در حاشیه شهر بردند آن‌ها به شدت مرا کتک زدند و شکنجه کردند. آن جا بود که فهمیدم آن‌ها اشتباهی مرا به جای پدرم گرفته اند و می‌خواهند چک دو میلیارد و ۷۰۰ تومانی دوست پدرم به نام حسین را که در دست پدرم بود پس بگیرند. آن‌ها بعد از چند ساعت مرا رها کردند و من از آن‌ها شکایت دارم.
سپس سه آدم ربا که همگی با قرار وثیقه آزاد بودند به دفاع پرداختند. یکی از آن‌ها مدعی شد: ما از قبل حسین را که حالا به دلیل بدهکاری بانکی در زندان است می‌شناختیم. او حامی مالی شرکت‌های بزرگ و مرد شناخته شده‌ای بود. او گفته بود باید چک دومیلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی را که دست مصطفی دارد پس بگیریم و در عوض درصدی از آن پول را به ما بدهد.
او مشخصات خودروی مصطفی را به ما داد و ما از روی شماره پلاک ماشین، آدرس خانه مصطفی را پیدا کردیم و مقابل خانه مرد پولدار رفتیم. ما وقتی دیدیم یک مرد سوار ماشین مدل بالا از پارکینگ خارج شد به سراغ او رفتیم و خودمان را مامور معرفی کردیم، اما بعد از این که سوار ماشین شدیم متوجه شدیم پسر جوان را به جای پدرش گرفته ایم ما آدم ربایی را قبول نداریم، چون به پسر جوان آسیبی نزدیم و پس از چند ساعت او را رها کردیم.
دو آدم ربای دیگر نیز منکر آدم ربایی شدند و گفتند به اشتباه پسر جوان را به دام انداخته بودند در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.
منبع: خراسان

تاریخ انتشار : ۱۹ تیر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸
شناسه مطلب : 6096
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی