یوم‌الله ۲۲ بهمن که فردا در نقاط مختلف کشورمان توسط مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی گرامی داشته می‌شود، با ایام چهلمین روز شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همزمان شده است.

 یوم‌الله ۲۲ بهمن امسال که فردا در نقاط مختلف کشورمان توسط مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی گرامی داشته می‌شود، با ایام چهلمین روز شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همزمان شده است.

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز ۱۶ بهمن امسال در دیدار با اقشار مختلف مردم، همزمانی ۲۲ بهمن امسال با ایام چهلم شهید سردار سلیمانی را زمینه‌ساز انگیزه مضاعف مردم دانستند و تأکید کردند: ان‌شاءالله ملت ایران با حضور عظیم خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، ضربه کوبنده‌ای بر سیاست‌های دشمن وارد خواهد کرد.

جست‌وجوی نام سردار سلیمانی و راهپیمایی ۲۲ بهمن در فضای مجازی، تصاویر بسیار زیادی را به مخاطب تحویل می‌دهد. تصاویری که در آن‌ها نشان داده می‌شود که سردار سلیمانی اغلب همراه با فرزندان خود در این مراسم شرکت می‌کرد.

تصویر پایین، آخرین حضور فیزیکی حاج قاسم سلیمانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۷ در تهران را نشان می‌دهد. در این تصویر پسر سردار نیز مشاهده می‌شود.

 

تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۴
شناسه مطلب : 13011
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی